ČNS Praha, 71. aukce

Leipzig (Lipsko) - dokončení nové radnice 1905 -

Položka 2444
Vyvolávací cena: 300 Kč
Docílená cena: 440 Kč

Pátek 7.4.2017, 22:30:00.

Německo - Sasko

Leipzig (Lipsko) - dokončení nové radnice 1905 - budova, dva portréty, nápis, Sign.Sturm/Glaser, zlacený jednostranný bronz 72x63 mm

Zachovalost: 0