ČNS Praha, 71. aukce

C.Fr.Gauss - Král. spol. pro vědu v Göttingenu 1877 -

Položka 2448
Vyvolávací cena: 500 Kč
Docílená cena: 0 Kč

Pátek 7.4.2017, 22:30:00.

C.Fr.Gauss - Král. spol. pro vědu v Göttingenu 1877 - hlava zprava, opis / vročení ve věnci, opis, Sign. Brehmer, cín 70mm, 218.846g, hr., rys., skvr., patina