ČNS Praha, 71. aukce

Strobel a Lauer - císař Friedrich zprava

Položka 2449
Vyvolávací cena: 200 Kč
Docílená cena: 0 Kč

Pátek 7.4.2017, 22:30:00.

Strobel a Lauer - císař Friedrich zprava, opis / korunní princ Wilhelm mírně zprava, opis, Sign., měď 70mm, 116.667g, hr., skvrnky, patina, lakováno