ČNS Praha, 71. aukce

Gottfried Von Banfield

Položka 2458
Vyvolávací cena: 10 000 Kč
Docílená cena: 10 000 Kč

Pátek 7.4.2017, 22:30:00.

Gottfried Von Banfield, zvaný také "Orel Terstu" b.l. - poprsí zleva, opis / souboj hydroplánů, Nesign., Punc.Ag900, 50mm, 52.871g, dr.hr., nepůvodní etue R!