ČNS Praha, 71. aukce

Šumperk (M.Schönberg) 1887 - 200 let založení spolku

Položka 2489
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Docílená cena: 4 800 Kč

Pátek 7.4.2017, 22:30:00.

Šumperk (M.Schönberg) 1887 - 200 let založení spolku, městská brána, znak, vročení / 9-řádkový německý nápis, Nesign., Punc., Ag 33mm, 16.672g, hr., rysky