ČNS Praha, 71. aukce

Španiel - střední medaile na milenium sv.Václava 1929

Položka 337
Vyvolávací cena: 60 000 Kč
Docílená cena: 95 000 Kč

Pátek 7.4.2017, 22:30:00.

Československo, období 1918 - 1939

Španiel - střední medaile na milenium sv.Václava 1929 - sv.Václav na koni, andělé, vročení / svatý Václav s praporcem, Nesign., Punc., Au 987, 27mm, 12.005g