ČNS Praha, 71. aukce

Nesign. - výstava mincí a medailí v Kremnici 1954 -

Položka 339
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Docílená cena: 5 000 Kč

Pátek 7.4.2017, 22:30:00.

Československo, období 1945 - 1992

Nesign. - výstava mincí a medailí v Kremnici 1954 - stojící svatý Ladislav, opisy / uhersko-český znak, opis, Nepunc., Au986 (?), 20mm, 2.063g, patina