Úterý 18.4.2017, 20:00:00.
Červený kříž - stř.medaile - válečná skupina, Sign.VM (Vincenc Mayer-Wien), Punc., VM.2-14-5-B, Marko.163a, nep.pošk.smalt, nesprávná stuha, pošk.původní etue