Úterý 18.4.2017, 20:00:00.
Sportovní medaile, plakety a odznaky
LOH Mexiko 1968, ZOH Grenoble 1968 - běžec s pochodní a opis / rychlobruslař s pochodní, opis, Nesign., Nepunc., Ag 50mm, 34.103g, pěkná patina