Úterý 18.4.2017, 20:00:00.
Vídeň 1880 - Střelecký pohár - I.rakouské spolkové střelby, krásně zdobený, Sign.W.A.Carnischteten, 2xPunc., Ag800, výška 210mm, průměr 95mm, 214.65g RR!