Pátek 15.9.2017, 22:00:00.
Av. Marie Christina a Albert Saský
Nesign. - AE osmiúhelníková medaile 1786 - portréty proti sobě, opis / věnec, 4-řádkový nápis a znak, 34x34 mm, 19.011g, M.1979, pěkná patina, téměř