ČNS Praha, 72. aukce

Vídeň - zřízení kašny "Schwanthaler-Brunnen" 1846 -

Položka 1045
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Docílená cena: 7 500 Kč

Pátek 15.9.2017, 22:00:00.

Ferdinand V., 1835 - 1848

Vídeň - zřízení kašny "Schwanthaler-Brunnen" 1846 - hlava zprava, opis / kašna, opis a vročení, Sign. Lange, Ag 49mm, 56.839g, M.2624, H.3651, rys., patina