ČNS Praha, 72. aukce

Böhm - sjezd uher. lékařů a přírodozpytců 1847 -

Položka 1144
Vyvolávací cena: 2 400 Kč
Docílená cena: 0 Kč

Pátek 15.9.2017, 22:00:00.

Esterhazy, Paul Anton, 1786 - 1866

Böhm - sjezd uher. lékařů a přírodozpytců 1847 - poprsí zleva, opis / zámek a maďarské opisy, Sign., Ag 41mm, 34.800g, H.5458(AE), hr., rys., patina R!

Zachovalost: 2/1-