ČNS Praha, 72. aukce

Donner - AR medaile na osvobození Bělehradu 8.10.1789

Položka 1150
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Docílená cena: 0 Kč

Pátek 15.9.2017, 22:00:00.

Laudon Gideon Ernest - polní maršál, 1717 - 1790

Donner - AR medaile na osvobození Bělehradu 8.10.1789 - poprsí zprava, opis / město v palbě, písmo, Sign., 47mm, 34.828g, M.2181, H.7433, zlacení, rysky, patina

Zachovalost: -1/1-