ČNS Praha, 72. aukce

Lerch - AR pamětní medaile 1846/1847 - poprsí mírně

Položka 1169
Vyvolávací cena: 28 000 Kč
Docílená cena: 36 000 Kč

Pátek 15.9.2017, 22:00:00.

Šlik, František Josef Jindřich, 1789 - 1862

Lerch - AR pamětní medaile 1846/1847 - poprsí mírně zleva, německý opis / honosný znak nesený dvěma lvy, Sign., 43mm, 30.627g, Don.3850, BPM.509, patina RR!