Pátek 15.9.2017, 22:00:00.
Šlik, František Josef Jindřich, 1789 - 1862
Lerch - AR pamětní medaile 1846/1847 - poprsí mírně zleva, německý opis / honosný znak nesený dvěma lvy, Sign., 43mm, 30.627g, Don.3850, BPM.509, patina RR!