Pátek 15.9.2017, 22:00:00.
Valdštejn Albrecht, 1624 - 1634
Cheb - AR medaile k výročí zavraždění 25.2.1634/1934 - poprsí mírně zprava, opis / rytý kříž a 3-řádkový nápis, Nesign., Nepunc.(Ag987), 38mm, 23.232g, patina