ČNS Praha, 72. aukce

1/2 Tolar 2002 - pamětní ražba na 200. výročí úmrtí

Položka 1174
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Docílená cena: 0 Kč

Pátek 15.9.2017, 22:00:00.

Windischgrätz, Josef Mikuláš, 1746 - 1802

1/2 Tolar 2002 - pamětní ražba na 200. výročí úmrtí, poprsí zprava, dva opisy / honosný znak, opis, Sign. KM (Kožuch), Punc.Ag, 35mm, 13.952g, pouze 40ks RR!