Pátek 15.9.2017, 22:00:00.
Wolf Wřesovec z Wřesovic - president královské komory
AR litá medaile (jeton) b.l. - portrét zprava, opis / znak, dva opisy, Nesign., 26mm, 3.938g, BPM.68, FW.4299, Pro.E.14a, Don.3964, zvlněná, pěkná patina