Příjem limitů končí:Pátek 15.9.2017, 22:00:00.
Praha - Karlín
Svěcení chrámu Cyrila a Metoděje, 18.X.1863, Sign. Seidan, cín 34 mm s původním raženým ouškem a stuž., Přib.706, patina, téměř