ČNS Praha, 72. aukce

Nesign. - AR instalační medaile 2.IV.1769 - dva znaky

Položka 1228
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Docílená cena: 11 000 Kč

Pátek 15.9.2017, 22:00:00.

Vyšehrad-kapitula, Česlav G. Schafgotche, 1769 - 1782

Nesign. - AR instalační medaile 2.IV.1769 - dva znaky pod korunou, opis / Vyšehrad a Pražský hrad, písmo, 40mm, 25.417g, Don.4692, M.3283, Přib.689, patina