ČNS Praha, 72. aukce

Hvězda řádu Bílého lva za vítězství

Položka 2095
Vyvolávací cena: 30 000 Kč
Docílená cena: 34 000 Kč

Pátek 15.9.2017, 22:00:00.

Hvězda řádu Bílého lva za vítězství, VM.15-II-A, II.třída, londýnské vydání, Sign."Spink...", Nepunc. (Ag917 ?), stužka s miniaturou, nepůvodní etue

Zachovalost: 1