Příjem limitů končí:Pátek 15.9.2017, 22:00:00.
Hvězda řádu Bílého lva za vítězství, VM.15-II-B, II.třída, pražské vydání, výroba Karnet-Kyselý, Punc. Ag900, poškozená původní etue