ČNS Praha, 72. aukce

Medaile Hornické slávy - I.třída

Položka 2255
Vyvolávací cena: 500 Kč
Docílená cena: 800 Kč

Pátek 15.9.2017, 22:00:00.

Rusko - SSSR, 1923 - 1991

Medaile Hornické slávy - I.třída, Nesign., zlacený a smaltovaný bronz 43x49 mm s kovovým závěsným ráhnem, původní etue R!

Zachovalost: 1/-/1