ČNS Praha, 72. aukce

Kolářský - 20 let pobočky - tolar 1989 - Albrecht

Položka 2275
Vyvolávací cena: 500 Kč
Docílená cena: 3 000 Kč

Pátek 15.9.2017, 22:00:00.

Cheb - pobočka ČNS

Kolářský - 20 let pobočky - tolar 1989 - Albrecht z Valdštejna mírně zprava, opis / korunov.znak, opis, Sign., Punc., Ag900, 42mm, 27.163g, FM.14, patina