ČNS Praha, 72. aukce

Jarý - 5.výročí osvobození Jablonce 8.5.1950 - dva

Položka 2276
Vyvolávací cena: 800 Kč
Docílená cena: 0 Kč

Pátek 15.9.2017, 22:00:00.

Liberec-Jablonec - kroužek numismatiků v Jablonci

Jarý - 5.výročí osvobození Jablonce 8.5.1950 - dva vojáci, prapory, opis / radnice, znak, opis, Sign., Punc., pat.Ag835, 50mm, 54.616g, BK.1 (150ks), dr.hr.