ČNS Praha, 72. aukce

Caspar von Zumbusch - medaile k 70.narozeninám 1900 -

Položka 2320
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Docílená cena: 0 Kč

Pátek 15.9.2017, 22:00:00.

Breithut Petr, 1869 - 1930

Caspar von Zumbusch - medaile k 70.narozeninám 1900 - poprsí zprava, opis / pomník L.v.Beethovena a nápis, Sign., Punc., patinovaný bronz 56mm, 70.205g, H.7760a