ČNS Praha, 72. aukce

Generál L.Gablenz a admirál W.Tegetthoff 1874 -

Položka 2353
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Docílená cena: 0 Kč

Pátek 15.9.2017, 22:00:00.

Jauner Jindřich, 1842 - 1912

Generál L.Gablenz a admirál W.Tegetthoff 1874 - dvojportrét zprava, opis / 4-řádkový nápis ve věnci, vročení, Sign., měď 40 mm, H.7289, pěkná patina, etue