ČNS Praha, 72. aukce

Bohuslav Martinů - Artia - V hudbě život Čechů (1978)

Položka 2377
Vyvolávací cena: 500 Kč
Docílená cena: 850 Kč

Pátek 15.9.2017, 22:00:00.

Kolářský Zdeněk, 1931 -

Bohuslav Martinů - Artia - V hudbě život Čechů (1978) - poprsí zleva, noty, opis/ emblém, krajina, květiny, opis, Sign., Punc., Ag900, 38mm, 25g, pat., pošk.etue