Pátek 15.9.2017, 22:00:00.
Kolářský Zdeněk, 1931 -
Praga 1978 - plaketa Svět.výstavy poštovních známek - emblém výstavy, nápisy, Sign., Punc., patinov. Ag900, 60x42 mm, 96.886g, udělení "ZDENĚK ZUZKA" (primátor)