ČNS Praha, 72. aukce

AR záslužná medaile hl.města Prahy b.l. - Čechie

Položka 2414
Vyvolávací cena: 4 000 Kč
Docílená cena: 6 500 Kč

Pátek 15.9.2017, 22:00:00.

Mauder Josef, 1854 - 1921 a Braun Rudolf, nar.1830

AR záslužná medaile hl.města Prahy b.l. - Čechie a lev kráčející doleva, opis / znak Prahy, opis, Sign., Punc., Ag800, 60mm, 89.046g, ŠFP.7a, vl.rysky