Pátek 15.9.2017, 22:00:00.
Oppl Vladimír, 1953 -
Kryštof Kolumbus - 555.výročí narození a 500.výročí úmrtí - poprsí nad mapou, písmo / lodě, ryby, opis, Sign., Ag999, 50mm, 42.0g, kapsle, etue, text, patina