Pátek 15.9.2017, 22:00:00.
Pátek Karel, 1856 - 1910
Pamětní medailka na burskou válku 1899/1900 - burský osadník vyhání anglického vojáka, opis / znak Jižní Afriky, Sign., Ag 25mm, 7.193g s původ.ouškem, patina