ČNS Praha, 72. aukce

Odhalení Schillerova pomníku ve Vídni 1876 - pomník

Položka 2445
Vyvolávací cena: 1 400 Kč
Docílená cena: 0 Kč

Pátek 15.9.2017, 22:00:00.

Schilling a Radnitzky

Odhalení Schillerova pomníku ve Vídni 1876 - pomník a opis / múza s lyrou, opis, Sign., měď 55 mm, 65.273g, krásná patina