ČNS Praha, 72. aukce

Wilhelm a Jakob Grimmové b.l. (1935) - dvojportrét

Položka 2446
Vyvolávací cena: 200 Kč
Docílená cena: 200 Kč

Pátek 15.9.2017, 22:00:00.

Schindler August, Česká Lípa, 1.polovina 20.století

Wilhelm a Jakob Grimmové b.l. (1935) - dvojportrét čelně, opis / 7-řádkový nápis, Sign., výroba "M.A.B. Leipa", patinovaný bronz 60 mm, dr.hr., lakov., téměř