ČNS Praha, 72. aukce

Vltava a Praha - AR jednostranná plaketa b.l. (1902)

Položka 2469
Vyvolávací cena: 10 000 Kč
Docílená cena: 10 000 Kč

Pátek 15.9.2017, 22:00:00.

Sucharda Stanislav, 1866 - 1916

Vltava a Praha - AR jednostranná plaketa b.l. (1902) - alegorie, v pozadí pohled na Prahu, 4-řádkový nápis, Sign., Nepunc., 58x72 mm, 109.837g, patinovaná

Zachovalost: 0