Pátek 15.9.2017, 22:00:00.
Tautenhayn Josef, 1837 - 1911
Vídeň - odhalení pomníku Fr.Schuberta 15.V.1872 - hlava zprava, opis / múza učící mladíka hře na lyru, opis, Sign., bronz 63 mm, dr.hr., krásná patina