ČNS Praha, 72. aukce

Pátek - 250 let gymnasia / Národopisná výstava 1894 -

Položka 2509
Vyvolávací cena: 800 Kč
Docílená cena: 2 600 Kč

Pátek 15.9.2017, 22:00:00.

Litomyšl

Pátek - 250 let gymnasia / Národopisná výstava 1894 - pohled na město, nápis/ městský znak v kartuši, opis, Sign., Punc., Ag 32mm, 14.387g, vl.rys., patina, tém.