ČNS Praha, 72. aukce

Lukáš - replika tolaru Rudolfa II. 1997

Položka 2579
Vyvolávací cena: 500 Kč
Docílená cena: 650 Kč

Pátek 15.9.2017, 22:00:00.

Česká republika

Lukáš - replika tolaru Rudolfa II. 1997, Nesign., Punc., Ag900, 40mm, 29.031g, kapsle