ČNS Praha, 72. aukce

Napoleon III. - AR premie Světové výstavy 1855 -

Položka 2595
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Docílená cena: 10 000 Kč

Pátek 15.9.2017, 22:00:00.

Napoleon III. - AR premie Světové výstavy 1855 - portét zprava, opis / znak Francie, okolo znaky 20 vystav.zemí, opis, Sign.Barre, Punc., 58mm, 130.617g