Pátek 15.9.2017, 22:00:00.
Napoleon III. - AR premie Světové výstavy 1855 - portét zprava, opis / znak Francie, okolo znaky 20 vystav.zemí, opis, Sign.Barre, Punc., 58mm, 130.617g