Pátek 15.9.2017, 22:00:00.
Itálie
V.Emanuele - AR záslužná medaile minist.zemědělství, obchodu a průmyslu - poprsí, opis / věnec, opis, ryté udělení, Nesign., Nepunc., 55mm, 80.112g, hr., rysky