Pátek 15.9.2017, 22:00:00.
Německo - Bavorsko
Ludwig II. - poprsí zprava, faksimile podpisu / honosný znak na plášti, vročení 1845 - 1886, Nesign., Nepunc., Ag 40mm, 28.679g, dr.rysky, patina