Pátek 15.9.2017, 22:00:00.
Německo - Prusko
Friedrich II. - AR odražek dukátu na holdování v Königsbergu 20.7.1740 - hlava zprava, opis / stojící Justicia, písmo, Nesign., Ag 23mm, 7.301g, patina