Pátek 15.9.2017, 22:00:00.
Německo - Prusko
Friedrich II. - AE medaile na bitvu u Rosbachu 1757 - král na koni, písmo/ bitevní scéna, písmo, Nesign., 48mm, 36.995g, stopy zlac., nep.kor., patina R!