Pátek 15.9.2017, 22:00:00.
Stundl - Conrad von Hötzendorf 1914 - 1915 - poprsí zleva, opis / moždíř, vročení, opis, Sign., Punc., patinované Ag900, 50mm, 54.514g, velké úhozy v Av.