Pátek 15.9.2017, 22:00:00.
Cyklistické medaile a odznaky
Uherské Hradiště - K.K.Č.C. (patrně Královský klub českých cyklistů), Nesign., smaltov. a zlacený bronz 32x58 mm se zavíracím špendlíkem, nep.poškozený smalt