Pátek 15.9.2017, 22:00:00.
Medaile vojenských manévrů
Halič 1900 - císař Fr.Josef I. zprava, polský opis / 5-řádkový polský nápis, Nesign., M-B.neuvádí, mosaz 29 mm s původním raženým ouškem, pěkná patina R!