Pátek 15.9.2017, 22:00:00.
Hannover 1872 - německé spolkové střelby - sedící Germania, opis / městský znak, opis, Sign.Brehmer, Nepunc., Ag 33mm, 16.833g, nep.hr., nep.rysky