ČNS Praha, 72. aukce

Nový Jičín 1891 - IV. moravské zemské střelby -

Položka 2682
Vyvolávací cena: 7 000 Kč
Docílená cena: 7 500 Kč

Pátek 15.9.2017, 22:00:00.

Nový Jičín 1891 - IV. moravské zemské střelby - moravská orlice / znak města v kartuši, německý opis, Sign.Christlbauer, Ag 37mm, 18.395g, patina, téměř