ČNS Praha, 72. aukce

Oberhollabrunn 1886 - IV.dolnorakouské střelby -

Položka 2683
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Docílená cena: 1 500 Kč

Pátek 15.9.2017, 22:00:00.

Oberhollabrunn 1886 - IV.dolnorakouské střelby - terč, pušky a prapory ve vavřínovém věnci / 7-řádkový nápis, Nesign., zlacený bronz 33 mm s raženým ouškem