ČNS Praha, 72. aukce

Prusko (1861-1871) - hlava krále Viléma I.

Položka 2685
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Docílená cena: 0 Kč

Pátek 15.9.2017, 22:00:00.

Prusko (1861-1871) - hlava krále Viléma I., opis / 3-řádkový nápis ve věnci (nejlepšímu střelci), Nesign., Nepunc., Ag 35 mm s pův.ouškem, 22.247g

Zachovalost: -1/1-